GFNet Яка, Колан За Безопасност На Каишка С Регулируема Каишка За Сигурност На Автомобила Предпазните Колани Кученце, Коте, Куче, Котка Домашен Любимец Колан(Розов)

GFNet Яка, Колан За Безопасност На Каишка С Регулируема Каишка За Сигурност На Автомобила Предпазните Колани Кученце, Коте, Куче,

BGN 13.12

Наличност

100% чисто нов и високо качество.Материал : Найлон.Цвят : КАКТО е показано на фигурата.Тегло : около 58 г. Размер : Дължина : около 38-62 см Ширина : 2,5 виж Материал : найлон 100% нов, висококачествен Цвят : както е показано Размер : Дължина : около 38-62 см Ширина : 2,5 см Тегло : около 58 г. Дръжте вас и вашето куче/котка в безопасност по време на шофиране.Домашен любимец може удобно да се седи, да лежи или да стои в колата.Пратката включва : 1 бр. колан за домашни любимци Забележка : Възможни са незначителни отклонения при измерването.


Спецификация

Те също купуват с този продукт

UBIQUITI U Fiber Single-Mode 1G SFP
  • New

UBIQUITI U Fiber Single-Mode 1G SFP

BGN 23.37

Токови охватывались от първия ден.ЕКСПЕРТНА ТЕХНИЧЕСКА ПОМОЩ : истинските експерти са на разположение 2